Zaposleni

Aleksandra Golob

Snažilka

aleksandra.golob@waldorf-maribor.si

Ana Težak Žmavc

Razredna učiteljica, učiteljica lesoreza in ročnih del

ana.tezak.zmavc@waldorf-maribor.si

Obstaja prostor, ki ga lahko zapolniš le ti in nihče drug in obstaja nekaj, kar moraš storiti ti in česar ne more storiti nihče drug.

Andrej Ornik

Ravnatelj šole

ravnatelj@waldorf-maribor.si

andrej.ornik@waldorf-maribor.si

tel.: 064 170 350


Anica Lonec

Razredna učiteljica

anica.lonec@waldorf-maribor.si

Anita Ivačič

Razredna učiteljica, učiteljica slovenščine in angleščine

anita.ivacic@waldorf-maribor.si

V zrnu peska videti cel svet in nebo v roži na poljani,
večni čas imeti v hip ujet in
neskončnost obdržati v dlani.
W. Blake

Barbara Seničer Resinovič

Razredna učiteljica

barbara.resinovic@waldorf-maribor.si

Kadar spremenim ustaljen, vsakdanji zorni kot odraslega, veliko lažje razumem zorni kot otroka.

Simona Fordham

Razredna učiteljica

simona.fordham@waldorf-maribor.si

Petra Beršnjak

Učiteljica glasbe

petra.bersnjak@waldorf-maribor.si

Darja Žunič Lojen

Razredna učiteljica

darja.zunic.l@waldorf-maribor.si

Jasmina Kranjc Šimek

Razredna učiteljica, učiteljica naravoslovja

jasmina.kranjc.simek@waldorf-maribor.si



Hariom Jöbstl

Razredna učiteljica

hariom.jobstl@waldorf-maribor.si

Kar gosenica imenuje konec sveta, modrec imenuje metulj. R. Bach

Tina Grmek

Učiteljica nemščine

tina.grmek@waldorf-maribor.si




Josipa Žilič Hozjan

Učiteljica angleščine

josipa.zilic.hozjan@waldorf-maribor.si


Življenjski cilj vsakega posameznika je vedno isti: napredovanje v dobrem.
L. N. Tolstoj

Marija Trontel

Kuharica

marija.trontel@waldorf-maribor.si

Edina ječa,
iz katere moramo pobegniti, je ječa našega uma.

Metka Udovič

Učiteljica varstva

metka.udovic@waldorf-maribor.si

Eva Krajnc

Učiteljica slovenščine in varstva

eva.krajnc@waldorf-maribor.si

Nada Antauer

Specialna pedagoginja

nada.antauer@waldorf-maribor.si

Vsaka težava ima v rokah darilo zate.
R. Bach

Suzana Mihec

Razredna učiteljica in razvojna pedagoginja

suzana.mihec@waldorf-maribor.si

Sreča ni v stvareh,
temveč v nas samih.
R. Wagner

Tanja Lovrečič

Učiteljica varstva

tanja.lovrecic@waldorf-maribor.si

Vse življenje prihaja k meni lahkotno, radostno in veličastno. Kaj je lahko še boljše kot to?

Tinka Vogrinec

Razredna učiteljica

tinka.vogrinec@waldorf-maribor.si

Zorica Falež

Razredna učiteljica

zorica.falez@waldorf-maribor.si


Namesto da gojiš prevelika pričakovanja,
bodi raje hvaležen za preproste stvari, ki jih imaš.